ΔΗΛΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ «ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ»

Καλή χρονιά σε όλους και όλες,

Σας ανακοινώνω ότι μπορείτε πλέον να προσέρχεστε στη Γραμματεία, και συγκεκριμένα στην κα. Χλήνου Αγγελική, για να δηλώσετε αν ενδιαφέρεστε να παρακολουθήσετε την ειδικότητα. Σε αυτή την περίπτωση, θα πρέπει να γράψετε το ονοματεπώνυμό σας, ΑΕΜ και email σας (για να σας ειδοποιήσω). Οι δηλώσεις μπορούν να γίνονται μέχρι και το τέλος της εξεταστικής. Θα ήθελα να ενθαρρύνω όσους και όσες έχουν την επιθυμία να ενταχθούν στην ειδικότητα να δηλώσουν την επιθυμία τους ακόμη και αν πιστεύουν ότι μπορεί να μην έχουν υψηλές βαθμολογίες. Έτσι κι αλλιώς η κατάταξη θα ανακοινωθεί πριν ανοίξει η περίοδος δήλωσης ειδικοτήτων για τους τριτοετείς αλλά πολύ σημαντική είναι και μεταξύ μας συζήτηση.

Γιάννης Φατούρος

Ioannis G. Fatouros, Ph.D.
Professor, Biochemistry of Exercise,
Oxidative Medicine & Cellular Longevity, Academic Editor
PLOS ONE, Editorial Board

School of Physical Education & Sport Sciences,
University of Thessaly, Karies, 42100, Trikala, Greece
Tel.: +30 24310 47047 (O), +30 24310 47018( (Lab)
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. & Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.