ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2019-2020

Οι εγγραφές των εισαγομένων με τη κατηγορία των Αθλητών  στο Τμήμα Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, θα πραγματοποιηθούν από την Τρίτη 19/11/2019 έως την Παρασκευή 29/11/2019 και ώρες 10:00-14:00 μ.μ.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αυτοπροσώπως ή με νόμιμα εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο στη Γραμματεία του Τμήματος στις Καρυές Τρικάλων τα ακόλουθα:
1)Αίτηση εγγραφής(δίνεται από τη Γραμματεία)
2)Φωτοαντίγραφο τίτλου απόλυσης
3)Υπεύθυνη Δήλωση στην οποία να δηλώνουν ότι δεν είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχολή ή Τμήμα της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης της Ελλάδας(δίνεται από τη Γραμματεία)
4)Φωτοαντίγραφο αστυνομικής ταυτότητας
5)Μια φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας

Όσοι είναι εγγεγραμμένοι σε άλλη Σχόλη πρέπει να προσκομίσουν την διαγραφή τους από την προηγούμενη Σχολή.

Κατά την προσέλευσή τους πρέπει να έχουν μαζί τους το δελτίο της αστυνομικής του ταυτότητας.

Τρίκαλα 18-11-2019

Από τη Γραμματεία