1η Συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος για τον ορισμό Τριμελούς Εισηγητικής Επιτροπής για τη μονιμοποίηση μέλους ΔΕΠ, κου Γεροδήμου Βασίλειου, στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Αθλοπαιδιές»

Σήμερα, 30-6-2011 ημέρα Πέμπτη και ώρα 11:15 π.μ. συνήλθε σε συνεδρίαση το Εκλεκτορικό Σώμα στην αίθουσα συνεδριάσεων του Τμήματος μετά από πρόσκληση του Προέδρου της, κου Κουτεντάκη Ιωάννη, Καθηγητή (αριθ. πρωτ. 845/17-6-2011).

Το  Σώμα των Εκλεκτόρων α π ο φ α σ ί ζ ε ι   ο μ ό φ ω ν α την κάτωθι, Τριμελή Εισηγητική Επιτροπή:

1. Ζάκα Αθανάσιο, Καθηγητή στο ΤΕΦΑΑ του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης με γνωστικό αντικείμενο «Προπονητική Αθλοπαιδιών». ΦΕΚ Διορισμού 307/10-4-08
  2. Παπανικολάου Ζήση, Αναπληρωτή Καθηγητή στο ΤΕΦΑΑ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας με γνωστικό αντικείμενο «Ειδική προπονησιολογία της Ποδοσφαίρισης». ΦΕΚ Διορισμού 235/20-9-2005 τ. ΝΠΔΔ
  3. Τζέτζη Γεώργιο, Αναπληρωτή Καθηγητή στο ΤΕΦΑΑ του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης με γνωστικό αντικείμενο «Μοντέλα ανατροφοδότησης στα ομαδικά αθλήματα». ΦΕΚ Διορισμού 1126/12-12-08