Αποτέλεσμα κοινής Συνεδρίασης του Εκλεκτορικού Σώματος και της Γ.Σ. του Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για την πλήρωση μιας θέσης μέλους Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο «Φυσιολογία του Ανθρώπου»

Σήμερα 30 Ιουνίου, ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:00, συνήλθαν στην αίθουσα συνεδριάσεων του Τμήματος, σε  κοινή συνεδρίαση, η Γενική Συνέλευση του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού και το Εκλεκτορικό Σώμα, έπειτα  από πρόσκληση (Αριθ. Πρωτ. 835/14-6-2011) του Προέδρου του Τμήματος, Καθηγητή κου Κουτεντάκη Ιωάννη, για συνέχιση της διακοπείσης συνεδρίασης.

Υποψήφιοι: Κρητικός Αλέξανδρος.

Φλουρής Ανδρέας.

Μετά το πέρας της ψηφοφορίας και την καταμέτρηση των ψήφων, ο κος Πρόεδρος συνοψίζοντας καταλήγει :

Ο κος Φλουρής Ανδρέας, εκλέγεται στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο  «Φυσιολογία του Ανθρώπου», στο Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.