Αποτέλεσμα εκλογικής διαδικασίας για την πλήρωση μιας θέσης Μέλους ΔΕΠ, στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο «Ψυχολογία της Απόδοσης στον Αθλητισμό»

Στα Τρίκαλα στις 24-04-2013, ημέρα Τετάρτη και ώρα 13:00, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στις Καρυές Τρικάλων, συνήλθαν σε συνεδρίαση τα τακτικά μέλη της Ειδικής Επταμελούς Επιτροπής, για την πλήρωση μίας (1) θέσης Μέλους ΔΕΠ στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή, του ΤΕΦΑΑ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (ΠΘ), στο γνωστικό αντικείμενο «Ψυχολογία της Απόδοσης στον Αθλητισμό»

Υποψήφιος ήταν ο κος Χατζηγεωργιάδης Αντώνιος, μόνιμος Επίκουρος Καθηγητής στο ΤΕΦΑΑ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Μετά το πέρας ψηφοφορίας και την καταμέτρηση των ψήφων, ο κος Πρόεδρος συνοψίζοντας καταλήγει :

Ο κος Χατζηγεωργιάδης Αντώνιος εκλέγεται στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο «Ψυχολογία της Απόδοσης στον Αθλητισμό»στο Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.