Ορισμός νέου αξιολογητή για την πλήρωση μιας (1) θέσης μέλους Δ.Ε.Π. στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο «Πληροφορική στην εκπαίδευση και ψηφιακά μέσα μάθησης για τη Φυσική Αγωγή» από την Ειδική Επταμελή Επιτροπή και από την υποψήφια κα Παπαστεργίου Μαρίνα, Επίκουρη Καθηγήτρια, ΤΕΦΑΑ-ΠΘ

Η Ειδική Επταμελής Επιτροπή, για την πλήρωση μιας (1) θέσης μέλους Δ.Ε.Π. στην βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο «Πληροφορική στην εκπαίδευση και ψηφιακά μέσα μάθησης για τη Φυσική Αγωγή», κωδικός ανάρτησης «ΑΠΕΛΛΑ» 00000202351, με θεματική περιοχή «Αθλητική Επιστήμη/Επιστήμη Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (7.16)», του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ), της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΣΕΦΑΑ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (ΠΘ), στην επαναληπτική συνεδρίασή της, την 17η Φεβρουαρίου 2015 αποφάσισε: την αντικατάσταση του αξιολογητή κουΠουγιούτα Φίλιππου, ο οποίος με ηλεκτρονικό μήνυμα (αριθ. πρωτ.: 20/4-2-2015), ενημέρωσε ότι αδυνατεί να συμμετάσχει στη διαδικασία αξιολόγησης, λόγω φόρτου εργασίας και ότι δεν προτίθεται να καταθέσει αξιολόγηση για την υποψήφια κα Παπαστεργίου Μαρίνα, με την κα Αγγελή Χαρούλα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια του Τμήματος Επιστημών της Αγωγής του Πανεπιστημίου Κύπρου, στο γνωστικό αντικείμενο «Εκπαιδευτική Τεχνολογία» (Κωδ. ΑΠΕΛΛΑ:32964).

Η αξιολογήτρια κα Αγγελή Χαρούλα, σύμφωνα με τις προαναφερόμενες διατάξεις, μέσα σε αποκλειστική προθεσμία σαράντα (40) ημερών από τον ορισμό της, οφείλει να υποβάλει στην Κοσμητεία της Σχολής (e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ), ειδικά αιτιολογημένη γραπτή αξιολόγηση που περιλαμβάνει αναλυτική παρουσίαση και αξιολόγηση του έργου και της προσωπικότητας της υποψήφιας και κρίση για την προσφορά της στην πρόοδο της επιστήμης, γνώμη για το βαθμό ανταπόκρισης της υποψήφιας στα απαιτούμενα νόμιμα προσόντα.