Η ανακοίνωση αφορά μόνο τα τμήματα Β5 και Β6
Οι παρουσιάσεις εργασιών του μαθήματος «Διδασκαλία της κολύμβησης» για τα τμήματα Β5 και Β6 θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 25/05/2018 στην Αίθουσα 2. Το πρόγραμμα παρουσιάζεται παρακάτω:
Τμήμα Β5: από 16:00 έως 18:00
Τμήμα Β6: από 18:00 έως 20:00
Όλοι οι φοιτητές (ανά εργασία) θα πρέπει να στείλουν (με email) το αρχείο PowerPoint στην ηλεκτρονική διεύθυνση This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it μέχρι την Τετάρτη 23/05/18 και ώρα 14:00. Το κάθε email θα πρέπει να έχει σαν θέμα «Εργασία για το μάθημα της κολύμβησης». Εργασίες μετά το πέρας της συγκεκριμένης ημερομηνίας δεν θα γίνονται δεκτές.
Σημεία προσοχής
- Η κάθε ομάδα θα έχει στη διάθεσή της 7’ για να παρουσιάσει την εργασία της (& 3’ για ερωτήσεις)
- Και τα δύο άτομα (της κάθε εργασίας) θα πρέπει να παρουσιάσουν κάποιο μέρος της εργασίας (π.χ. μισές διαφάνειες ο ένας και μισές διαφάνειες ο άλλος)
Ο υπεύθυνος του μαθήματος
Γαλάνης Ευάγγελος