There are no translations available.
Οι εξετάσεις του μαθήματος της Αθλητικής Ψυχολογίας για όλους τους φοιτητές που έχουν δηλώσει το μάθημα θα πραγματοποιηθούν την Πέμπτη 26-6-14, στην αίθουσα 1 σε δύο ομάδες με βάση το αρχικό του ονόματος του κάθε φοιτητή, ως ακολούθως:
Κύκλος | Ώρα | Ονόματα φοιτητών |
1 | 14:00 – 14:30 | Αγγελόπουλος– Κοντογεώργος |
2 | 14:30 – 15:00 | Κοντόπουλος - Ψωμαδάκη |
Ο Υπεύθυνος Καθηγητής
ΜΑΡΙΟΣ ΓΟΥΔΑΣ