There are no translations available.
Καλούνται οι φοιτητές που είναι δικαιούχοι μετεγγραφής στο ΤΕΦΑΑ-ΠΘ, να προσέλθουν προσωπικά ή μέσω νομίμως εξουσιοδοτημένου εκπροσώπου τους στη Γραμματεία του Τμήματος στις Καρυές Τρικάλων, από την Τρίτη 26-1-2016 έως την Πέμπτη 4-2-2016, προκειμένου να προσκομίσουν όλα τα δικαιολογητικά που είχαν δεσμευτεί με την ηλεκτρονική αίτηση μετεγγραφή τους, ότι θα υποβάλλουν για έλεγχο στο Τμήμα μας.
Από τη Γραμματεία
Τρίκαλα 25-1-2016