Σας γνωρίζουμε ότι στο πλαίσιο της διαδικασίας πλήρωσης μιας θέσης στη βαθμίδα του Αναπληρωτή Καθηγητή, στο γνωστικό αντικείμενο «Προπονητική Ποδοσφαίρου» του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας:
Ο υποψήφιος κος Κουνδουράκης Νικόλαος, πρόκειται να πραγματοποιήσει δοκιμαστικό μάθημα με φυσική παρουσία ή με τηλεδιάσκεψη όπως προβλέπεται στην ΚΥΑ Φ.122.1/42/23076/Β2/24-2-2011 (ΦΕΚ 433/17-3-2011/τ.Β΄), τη Δευτέρα 13-6-2016, ώρα 15:00, στην αίθουσα 1, που βρίσκεται στο ΤΕΦΑΑ, στις Καρυές Τρικάλων. Η μέγιστη διάρκεια του μαθήματος θα είναι 30΄.
Ο υποψήφιος κος Φλουρής Ανδρέας, πρόκειται να πραγματοποιήσει δοκιμαστικό μάθημα με φυσική παρουσία την Τρίτη 14-6-2016, ώρα 15:00, στην αίθουσα 1, που βρίσκεται στο ΤΕΦΑΑ, στις Καρυές Τρικάλων. Η μέγιστη διάρκεια του μαθήματος θα είναι 30΄.
Παρακαλούμε τους φοιτητές του Τμήματος και ιδιαίτερα του φοιτητές που παρακολουθούν την «Ειδικότητα Ποδοσφαίρου», να παραβρεθούν στην αίθουσα 1:
- τη Δευτέρα 13-6-2016, ώρα 15:00 ώστε να παρακολουθήσουν το μάθημα του κου Κουνδουράκη και στην συνέχεια να παραστούν στο εργαστήριο πληροφορικής ώστε να αξιολογήσουν την διδακτική ικανότητα του υποψηφίου και
- την Τρίτη 14-6-2016, ώρα 15:00, ώστε να παρακολουθήσουν το μάθημα του κου Φλουρή και στην συνέχεια να παραστούν στο εργαστήριο πληροφορικής ώστε να αξιολογήσουν την διδακτική ικανότητα του υποψηφίου.
Σας ευχαριστούμε
Από τη Γραμματεία