Αφορά τους φοιτητές/τριες που έχουν υποβάλει αίτηση Υποτροφίας (Ι.Κ.Υ.) 2016-17 για το «ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΕΠΙΜΕΛΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ /ΤΡΩΝ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΕ ΕΥΠΑΘΕΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ»
There are no translations available.
- Καλούνται οι φοιτητές, που περιλαμβάνονται στον πίνακα των επιλαχόντων υποψηφίων να προσκομίσουν στην Γραμματεία του Τμήματος, από την Δευτέρα 28-8-2017 έως και την Παρασκευή 8-9-2017, τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά που αναφέρονται στην αίτηση τους, προκειμένου να πραγματοποιηθεί ο σχετικός έλεγχος.
- Καλούνται οι φοιτητές που περιλαμβανόταν στον προσωρινό πίνακα επιλεγέντων ως επιτυχόντες υποψήφιοι και κατέθεσαν ήδη τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά, να προσέλθουν στην Γραμματεία του Τμήματος από την Δευτέρα 28-8-2017 έως και την Παρασκευή 8-9-2017, να καταθέσουν αίτηση για να εκδώσει η Γραμματεία:
Α) Βεβαίωση επιτυχούς εξέτασης 40% των μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2016-2017, ή
Β) Βεβαίωση επιτυχούς εξέτασης 65% των μαθημάτων ακαδημαϊκού έτους 2016-2017, (η βεβαίωση θα εκδοθεί μετά την ολοκλήρωση της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου 2017), προκειμένου να ολοκληρωθεί ο σχετικός έλεγχος.
Τρίκαλα 2-8-2017
Από την Γραμματεία