ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ
ΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΑΘΗΜΑ «ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ»
ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2017-2018
Η εξέταση των εργαστηριακών ασκήσεων (πρόοδος) θα γίνει ως εξής:
Τμήμα Α5 | Τρίτη 12/12, ώρα 9:55 |
Τμήμα Α2 | Τρίτη 12/12, ώρα 11:50 |
Τμήμα Α6 | Τετάρτη 13/12, ώρα 9:55 |
Τμήμα Α3 | Πέμπτη 14/12, ώρα 9:55 |
Τμήμα Α4 | Παρασκευή 15/12, ώρα 9:55 |
Τμήμα Α1 | Παρασκευή 15/12, ώρα 11:50 |
Ο βαθμός που παίρνει ο/η φοιτητής/τρια στις ασκήσεις συνεισφέρει κατά 50% στον τελικό βαθμό, ενώ το υπόλοιπο 50% προέρχεται από τον βαθμό που παίρνει στη θεωρία. Για να περάσει ο/η φοιτητής/ρια το μάθημα πρέπει να πάρει βαθμό >=5 σε καθένα από τα δύο παραπάνω.
Αν ο/η φοιτητής/τρια δεν προσέλθει στην εξέταση των ασκήσεων τις παραπάνω ημερομηνίες ή προσέλθει και κοπεί, τότε μπορεί να εξεταστεί στις ασκήσεις κατά την εξεταστική του Σεπτεμβρίου 2018.
Η εξέταση είναι με ανοικτές τις σημειώσεις και χρησιμοποιείται το eClass (επομένως, οι φοιτητές/τριες θα πρέπει να έχουν μαζί τους το username τους και το password για το eClass).
Η ύλη της εξέτασης είναι τα 6 μαθήματα που περιλαμβάνονται στις σημειώσεις:
Παπαστεργίου, Μ. (2013). Υπολογιστικά Φύλλα στη Φυσική Αγωγή.
Η υπεύθυνη του μαθήματος
Μαρίνα Παπαστεργίου
Αναπληρώτρια Καθηγήτρια