Δήλωση τμημάτων για το μάθημα ΜΚ0917 «Τεχνικές ασκήσεων ανάπτυξης της δύναμης» του 8ου εξαμήνου.

Οι φοιτητές που δήλωσαν το μάθημα πρέπει να δηλώσουν τμήμα στο εργαστήριο Βιοχημείας από την Παρασκευή και για όλη την επόμενη εβδομάδα καθημερινά από τις 09.00 έως και τις 14.00. Κάθε φοιτητής/ρια πρέπει να συμπληρώνει το ονοματεπώνυμό του στο τμήμα που επιθυμεί. Κάθε τμήμα μπορεί να πάρει έως και 15 φοιτητές. Αν συμπληρωθεί ένα τμήμα αποσύρεται από τις επιλογές τμημάτων για τους φοιτητές/ριες. Ακολουθείστε τις οδηγίες των μελών του εργαστηρίου. ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ.

ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ (ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ)

Φατούρος Γιάννης
Ioannis G. Fatouros, Ph.D.
Associate Professor, Biochemistry of Exercise,
School of Physical Education & Sport Sciences,
University of Thessaly,
Karies, 42100, Trikala
Greece
Tel.: +30 24310 47055 (o), +30 24310 47055 (Lab), +30 24310 47018 (Lab)
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. & Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.