Ορισμός εκπροσώπου φοιτητών στην Κοσμητεία της ΣΕΦΑΑ

Σας ενημερώνουμε ότι σε εφαρμογή των Ν. 4009/2011 (άρ. 49), και 4186/2013, την υπ. αρ. 1993/20-2-2014 πράξη του Πρύτανη του ΠΘ (ΦΕΚ 605/11-3-2014), πρέπει να εκλέξετε έναν (1) εκπρόσωπό σας, στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού για το ακαδ. έτος 2014-15 όπου θα συμμετέχει χωρίς δικαίωμα ψήφου.
A. Δικαίωμα υποψηφιότητας έχουν:
   1. Oι προπτυχιακοί φοιτητές που έχουν διανύσει το πρώτο έτος σπουδών και ευρίσκονται εντός του ενδεικτικού προγράμματος σπουδών
   2. Οι μεταπτυχιακοί φοιτητές που ευρίσκονται στο πρώτο έτος φοίτησης και
   3. Οι υποψήφιοι διδάκτορες που διανύουν τα τρία πρώτα έτη εγγραφής των.

B. Δικαίωμα ψήφου έχουν όλοι οι ενεργοί φοιτητές (όσοι βρίσκονται στο ν+2 έτος σπουδών, όπου –ν- ο προβλεπόμενος αριθμός ετών φοίτησης), οι μεταπτυχιακοί φοιτητές και υπ. διδάκτορες που ευρίσκονται εντός των προβλεπόμενων ετών φοίτησης.

Κατόπιν αυτού σας καλούμε σε κοινή Συνέλευση με σκοπό την εκλογή του εκπροσώπου σας στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού, την ΤΕΤΑΡΤΗ 03-09-2014 και ώρα 10:00 στην αίθουσα 1 του Τμήματος για την εκλογή του εκπροσώπου.
Οι υποψηφιότητες θα κατατεθούν μέχρι την ίδια ημέρα και ώρα 09.00 στη Γραμματεία της Σχολής.
Ο Κοσμήτορας
Κουτεντάκης Ιωάννης