ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΓΩΓΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2015

Στις εξετάσεις του μαθήματος Αγωγή Υγείας έχουν δικαίωμα συμμετοχής οι φοιτητές του 8ου εξαμήνου και οι επί πτυχίω φοιτητές.

Η αξιολόγηση του μαθήματος για όλους τους φοιτητές (4ου έτους και επί πτυχίω) που χρωστούν το μάθημα περιλαμβάνει ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΡΑΠΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ  οι οποίες θα γίνουν την ημερομηνία και ώρα που έχει οριστεί στο πρόγραμμα της εξεταστικής [Τρίτη 16-6-2015, ώρα 8:00 στην αίθουσα 1].

Για τη συμμετοχή στις εξετάσεις δεν απαιτείται η κατάθεση εργασίας. Επίσης, δεν θα ληφθούν υπόψη στην αξιολόγηση βαθμοί εργασιών που παραδόθηκαν σε προηγούμενες εξεταστικές ή οι βαθμοί σε προηγούμενες εξετάσεις. Ο βαθμός θα διαμορφωθεί αποκλειστικά και μόνο από τις γραπτές εξετάσεις της εξεταστικής του Ιουνίου.

Ο Υπεύθυνος Καθηγητής
Θεοδωράκης Ιωάννης