Αφορά ΟΛΟΥΣ τους φοιτητές παρελθόντων ετών, συμπεριλαμβανομένων κ΄ όσων οφείλουν Ενόργανη Γυμναστική αλλά κ΄ όσων, του τρέχοντος εξαμήνου, ΔΕΝ εντάχτηκαν σε ομάδες εκπαίδευσης από την ειδικότητα Γ’ έτους
Οι υποχρεώσεις εξέτασης είναι οι παρακάτω:
- ετοιμασία σύνθεσης με μουσική, αποτελούμενη από 8 οκτάρια, με ποικιλία κινήσεων το κάθε οκτάρι, κ’ διδασκαλία σε ομάδα 4-6 ατόμων (για τη σύσταση της ομάδας ευθύνεται ο εξεταζόμενος φοιτητής)
- ατομική τεχνική (κατακόρυφο, τριγωνική στήριξη, τροχός, κυβίστηση/ανακυβίστηση με διάσταση) σε εκτέλεση κ παροχή βοήθειας
- θεωρία από τις σημειώσεις του e-class
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
Οιυπεύθυνες διδάσκουσες
Ελιζάνα Πολλάτου, αναπ.καθ.ΤΕΦΑΑ-ΠΘ
Κων/να Καραδήμου, ΕΕΠ ,ΤΕΦΑΑ-ΠΘ