Ανακοίνωση για την εξέταση των μαθημάτων Υγεία και Άσκηση σε Ειδικούς Πληθυσμούς - ΜΚ0958 και Αθλητιατρική - ΜΚ0914 [Ροντογιάννης] - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Αξιότιμοι φοιτητές,

Οι επί πτυχίω φοιτητές που οφείλουν το μάθημα Υγεία και Άσκηση σε Ειδικούς Πληθυσμούς - ΜΚ0958 ή Αθλητιατρική - ΜΚ0914 προσκαλούνται στην εξέταση στις 21 Ιουνίου 2016 στην αίθουσα 4, στις 6 το απόγευμα.

[παράλληλα θα διεξάγεται και η εξέταση του μαθήματος, Αρχές εργοφυσιολογίας-ΜΚ0902. Να θυμάστε τον δικό σας κωδικό ΜΚ0958 ή ΜΚ0914 ώστε να προμηθευθείτε το σωστό έντυπο εξέτασης].

Η ύλη στα μαθήματα παραμένει η ίδια. Ο τρόπος εξέτασης σε αυτά παραμένει ο ίδιος.

Για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με το δικαίωμα συμμετοχής σας στην εξέταση παρακαλώ επικοινωνήστε με την γραμματεία.

Προσοχή: Δεν θα γίνετε δεκτοί στον χώρο εξέτασης χωρίς την επίδειξη των απαραίτητων στοιχείων ταυτοποίησης.

Εκ μέρους των διδασκόντων,
Γεωργία Μήτρου