Πρόσκληση του εκλεκτορικού σώματος σε δεύτερη (2η) συνεδρίαση για την αντικατάσταση μέλους  της Τριμελούς Εισηγητικής Επιτροπής κας Αλμπάνη Μαρίας,  την Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου 2010 και ώρα 11:15 π.μ. Η Συνεδρίαση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του ΤΕΦΑΑ-Π.Θ. στις Καρυές Τρικάλων.

Αντικατάσταση μέλους Τριμελούς Εισηγητικής Επιτροπής για την εκλογή μιας θέσης μέλους ΔΕΠ στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Φυσιολογία του Ανθρώπου».

Σήμερα, 8-12-2010 ημέρα Τετάρτη και ώρα 11:00 π.μ. συνήλθε σε συνεδρίαση το Εκλεκτορικό Σώμα στην αίθουσα συνεδριάσεων του Τμήματος μετά από πρόσκληση του Προέδρου της, κου Κουτεντάκη Ιωάννη, Καθηγητή για την αντικατάσταση μέλους  της Τριμελούς Εισηγητικής Επιτροπής κας Αλμπάνη Μαρίας.

Η Τριμελής Εισηγητική Επιτροπή διαμορφώθηκε ως εξής:

1. Αναστασόπουλος Δημήτριος, Καθηγητής στο Τμήμα Νοσηλευτικής του  Πανεπιστημίου Αθηνών με γνωστικό αντικείμενο «Φυσιολογία» ΦΕΚ Διορισμού 219/3-4-2007 τ. Γ’
  2. Ευαγγέλου Άγγελος, Καθηγητής στο Τμήμα Ιατρικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων με γνωστικό αντικείμενο «Φυσιολογίας». ΦΕΚ Διορισμού 201/6-9-2002 τ. ΝΠΔΔ

Κουτσιλιέρης Μιχαήλ, Καθηγητής στο Τμήμα Ιατρικής του Πανεπιστημίου Αθηνών με γνωστικό αντικείμενο «Πειραματική Φυσιολογία». ΦΕΚ Διορισμού 182/04-08-2004 τ.ΝΠΔΔ.