Παροχή Συμβουλευτικού Έργου - "Αθλητική Ψυχολογία με Έμφαση στην Κολύμβηση"

Η παροχή συμβουλευτικού έργου προς του φοιτητές/τριες της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για το επιστημονικό πεδίο "Αθλητική Ψυχολογία με Έμφαση στην Κολύμβηση" που αφορά την υλοποίηση των μαθημάτων (α) «Εκμάθηση Κολύμβησης» με κωδ. ΜΕ0120 – χειμερινό εξάμηνο – μάθημα ελεύθερης επιλογής, (β) «Κολύμβηση I» με κωδ. ΚΕ0401 – εαρινό εξάμηνο – μάθημα επιλεγόμενης Ειδικότητας του Η' εξαμήνου που προσφέρεται για την Κατεύθυνση Αγωνιστικού Αθλητισμού (ΚΑΑ) και (γ) «Ψυχολογική Υποστήριξη στον Αθλητισμό» με κωδ. μαθ. ΜΚ1114 - χειμερινό εξάμηνο – υποχρεωτικό μάθημα κορμού, θα πραγματοποιείται κάθε Δευτέρα και ώρες 09:00-13:00, στο εργαστήριο Ψυχολογία της Άσκησης και Ποιότητα Ζωής.

O Διδάσκων
Γαλάνης Ευάγγελος