Ανακοίνωση για το μάθημα "Εκμάθηση Κολύμβησης"

Μετά από την ολοκλήρωση των εργασιών ανακαίνισης του Δημοτικού Κολυμβητηρίου Τρικάλων, η πισίνα θα δοθεί σε λειτουργία τη Δευτέρα 26/11/2018. Το μάθημα επιλογής «Εκμάθηση Κολύμβησης» θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 27/11/2018 για τα δύο τμήματα (9:55-11:20 & 11:50-13:20, όπως είχατε δηλώσει στην πρώτη συνάντηση). Συζήτηση για τυχόν μετακινήσεις φοιτητών/τριών μεταξύ των δύο τμημάτων θα πραγματοποιηθούν στο πρώτο πρακτικό μάθημα (27/11/2018). Μετά το πρώτο πρακτικό μάθημα θα οριστικοποιηθούν τα δύο τμήματα.

Όλοι οι φοιτητές/τριες που έχουν δηλώσει το μάθημα θα πρέπει να παρευρεθούν στο χώρο της πισίνας (Δημοτικό Κολυμβητήριο Τρικάλων) την Τρίτη 27/11/2018 έχοντας μαζί τους τον απαραίτητο εξοπλισμό για να εισέλθουν στο νερό.

Επίσης, οι φοιτητές/τριες της Ειδικότητας Κολύμβησης θα πρέπει να παρευρεθούν στο αντίστοιχο τμήμα σύμφωνα με το πρόγραμμα που τους έχει κοινοποιηθεί.

Ο υπεύθυνος του μαθήματος

Γαλάνης Ευάγγελος