: Ειδικότητα «Προπονητής Φυσικής Κατάστασης»

Καλημέρα σε όλους και όλες,

Επειδή παρά την παρουσίαση των ειδικοτήτων που έγινε εχθές στο Τμήμα, εξακολουθούν αρκετοί και αρκετές από εσάς να επικοινωνούν μαζί μου με ερωτήματα για την ειδικότητα, θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι θα γίνει μία συνάντηση για την ειδικότητα την επόμενη Τετάρτη 12/12/2018 και ώρα 13.30 στην αίθουσα 4. Θα έχετε τη δυνατότητα να ακούσετε και πάλι τι προσφέρει και πως διδάσκεται η ειδικότητα, να υποβάλλετε όσες ερωτήσεις θέλετε στον υπεύθυνο της ειδικότητας, και εν συνεχεία να μιλήσετε (χωρίς την παρουσία μου) με τους φοιτητές της ειδικότητας σχετικά με αυτή.

Γιάννης ΦατούροςI
oannis G. Fatouros, Ph.D.
Professor, Biochemistry of Exercise,
Oxidative Medicine & Cellular Longevity, Academic Editor
School of Physical Education & Sport Sciences,
University of Thessaly, Karies, 42100, Trikala, Greece
Tel.: +30 24310 47047 (O), +30 24310 47018( (Lab)
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. & Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.