ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗ - ΜΚ0914 - ΑΘΛΗΤΙΑΤΡΙΚΗ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΚ0914- ΑΘΛΗΤΙΑΤΡΙΚΗ
ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΙΟΥΝΙΟΥ 2013-2014

Αξιότιμοι φοιτητές,

η εξετασή σας θα έχει την μορφή των ερωτημάτων κρίσεως (από την βάση ερωτήσεων του Γ. Π. Ροντογιάννη). Θα σας δοθούν 4 ερωτήματα και θα διαλέξετε να απαντήσετε σε 3.

Δώστε ιδιαίτερη προσοχή σε θέματα: προφύλαξη από τις ιογενείς λοιμώξεις, αθλητική τριάδα, αφυδάτωση, επιπτώσεις ντοπινγκ, οξείες διατροφοεξαρτώμενες παθήσεις, χρόνιες διατροφοεξαρτώμενες παθήσεις, οξεία κόπωση (κάματος), χρόνια κόπωση και υπερπροπόνηση.

Καλη σας Επιτυχία!
Εκ μέρους των διδασκόντων
Χριστίνα Καρατζαφέρη

Απαραίτητες προϋποθέσεις για την συμμετοχή σας στις εξετάσεις:

-να φέρετε μαζί σας φοιτητική ή αστυνομική ταυτότητα ή οποιοδήποτε άλλο δημόσιο έγγραφο το οποίο φέρει την ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ σας (βεβαιώσεις της γραμματείας δεν γίνονται δεκτές)
- να έχετε ΔΗΛΩΣΕΙ το μάθημα

ΜΟΝΗ εξαίρεση τυχόν φοιτητές που εισήλθαν στο τμήμα ΠΡΙΝ το 2009. Όποιος έχει προβλημα και θεωρεί ότι δήλωσε αλλά λανθασμένα δεν φαίνεται να απευθύνεται στην γραμματεία και ΟΧΙ στους διδασκοντες

Γενικά:
- να φέρετε μαζί σας μπλε ή μαύρο στυλό – δεν είναι ευθύνη των διδασκόντων να σας προμηθεύσουν
- επιτρέπετε να έχετε μαζί σας νερό (όχι καφέδες, όχι χυμούς, όχι φαγώσιμα)
- δεν επιτρέπετε να έχετε μαζί σας κινητά τηλέφωνα και τάμπλετς
- δεν επιτρέπετε να πάρετε φεύγοντας τα θέματα