ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ

Σας γνωρίζουμε ότι την Τρίτη 22 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 12:00 θα πραγματοποιηθεί η ορκωμοσία των φοιτητών του Τμήματος μας στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Τρικκαίων (Γαριβάλδη 8).

Οι υποψήφιοι πτυχιούχοι παρακαλούνται να προσέρχονται στη Γραμματεία του Τμήματος την ημέρα της ορκωμοσίας από τις 8:30 π.μ μέχρι 11:00 π.μ. προκειμένου να παραδώσουν:

• Ακαδημαϊκή ταυτότητα–πάσο (Σε περίπτωση απώλειας ή     κλοπής κατατίθεται η δήλωση απώλειας ή κλοπής που έχει υποβληθεί στο Αστυνομικό Τμήμα)
  • Απόκομμα λογαριασμού από την κατάθεση στην τράπεζα του ποσού των 10 ευρώ εάν επιθυμούν το πτυχίο να εκτυπωθεί σε πάπυρο.(Αριθ. λογαριασμού της Εθνικής Τράπεζας GR
  • Βιβλιάριο υγείας Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (για όσους έχει εκδοθεί)
  • Βεβαίωση από τη Βιβλιοθήκη ότι δεν οφείλουν βιβλία.

Οι συμμετέχοντες στην τελετή ορκωμοσίας παρακαλούνται να προσέρχονται στο Πνευματικό Κέντρο του Δήμου Τρικκαίων μισή ώρα πριν την προγραμματισμένη έναρξή της.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος