Καλούνται οι φοιτητές που δήλωσαν να παρακολουθούσουν στο εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2016-17 το μάθημα επιλογής Πετοσφαίριση Παραλίας να προσέλθουν την Τρίτη, στις 14 Φεβρουαρίου 2017, στην αίθουσα 1,στις 14:00.
Στην συνάντηση θα πραγματοποιηθεί ο καταμερισμός των φοιτητών στα τμήματα και θα παρουσιαστεί το περίγραμμα του μαθήματος.
Η παρουσία όλων είναι υποχρεωτική.
Οι διδάσκοντες
Αθανάσιος Κολοβελώνης Γεωργία Μαγγουρίτσα