ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ
Καλούνται οι Φοιτητές/τριες του τμήματος , που πληρούν όλες τις προϋποθέσεις για την λήψη πτυχίου να καταθέσουν αίτηση μέχρι 7 Ιουλίου 2017 στην Γραμματεία της Σχολής για να συμμετέχουν στην Ορκωμοσία που θα πραγματοποιηθεί στις 20 Ιουλίου 2017.
- Αίτηση Ορκωμοσίας
(Αριθμός Φαξ:24310-47042, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. )
- Παράβολο πληρωμής
αν επιθυμούν να εκδοθεί το πτυχίο σε πάπυρο.
Από τη Γραμματεία του Τμήματος