Ενημερώνονται οι φοιτητές/τριες ότι αναβάλλεται, προς το παρόν, η έναρξη της πρακτικής στα σχολεία του Ε΄ εξαμήνου, για λόγους ανεξάρτητους από τη βούλησή μας.
Οι φοιτητές και φοιτήτριες του Γ΄ Έτους σπουδών παρακαλούνται να έχουν το νου τους για νέα ανακοίνωση έναρξης του μαθήματος (ενδεχομένως μέσα στον Οκτώβριο).
Οι υπεύθυνοι του μαθήματος,
Παπαϊωάννου Αθανάσιος, Καθηγητής
Διγγελίδης Νικόλαος, Αναπληρωτής Καθηγητής