Προχωράμε σε κινητοποιήσεις ενάντια στο νομοσχέδιο

ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ!!

Η Σχολή Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού μετά και την κατάθεσή σε δημόσια διαβούλευση του νομοσχεδίου με τίτλο «Επιτροπή επαγγελματικού αθλητισμού – Προπονητές και εκπαιδευτές – Ιδιωτικά γυμναστήρια και ιδιωτικές σχολές εκμάθησης αθλημάτων και άλλες διατάξεις», προχωρά σε δυναμικές κινητοποιήσεις ενάντια στις προτάσεις που κατατέθηκαν.
Για τον λόγο αυτό, αύριο Πέμπτη 29  και την Παρασκευή 30 Νοεμβρίου δεν θα πραγματοποιηθεί ΚΑΝΕΝΑ μάθημα στη Σχολή.
Καλούνται, ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ, ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΔΕΠ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ να παρευρεθούν αύριο Πέμπτη στην έκτακτη συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στο χώρο της Σχολής με ώρα έναρξης 10:30πμ.
Στην συνάντηση θα αποφασισθούν τα επόμενα βήματα ενάντια στο νομοσχέδιο, καθώς και οι δράσεις.