Ενημερωτική συνάντηση με Θέμα: Παρουσίαση ειδικοτήτων στους φοιτητές του Ε' εξ. σπουδών.

Αγαπητοί φοιτητές

Σας ενημερώνουμε ότι την προσεχή Τετάρτη 5 Δεκεμβρίου 2018 ώρα 11.50 -13.30 στην αίθουσα 2 (στο καινούργιο κτίριο) θα γίνει παρουσίαση του περιεχομένου και των δράσεων όλων των ειδικοτήτων, που θα λειτουργήσουν από το εαρινό εξάμηνο 2019, προς του φοιτητές του Ε΄ εξαμήνου σπουδών.
Η παρουσίαση θα γίνει απ' τους υπευθύνους ή του διδάσκοντες (που δήλωσαν συμμετοχή) στην κάθε ειδικότητα ξεχωριστά, σε διάρκεια 7 λεπτών.
Εάν χρειαστεί θα δοθεί χρόνος 2 λεπτών για διευκρινήσεις.

Για περισσότερες ερωτήσεις - διευκρινήσεις οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές καλά θα είναι να επικοινωνήσουν κατ' ιδίαν με τον κάθε υπεύθυνο της ειδικότητας, μετά το πέρας της ενημερωτικής συνάντησης.

Η παρουσίαση θα ξεκινήσει με την κατεύθυνση Άσκησης Υγείας και Αναψυχής στις παρακάτω Ειδικότητες, στο χρόνο από 11.50 - 12.40
1.    Άσκηση και Υγεία
2.    Γυμναστική για Όλους
3.    Ειδική Φυσική Αγωγή
4.    Ελληνικοί Παραδοσιακοί Χοροί
5.    Κινητική Αναψυχή, Υπαίθριες Δραστηριότητες, Χιονοδρομία, Γιόγκα και Πιλάτες
6.    Οργάνωση και Διοίκηση του Αθλητισμού

Στη συνέχεια θα ακολουθήσει η παρουσίαση για την κατεύθυνση Αγωνιστικού Αθλητισμού στις παρακάτω Ειδικότητες, στο χρόνο από 12.40 - 13.30
1.    Αντισφαίριση
2.    Καλαθοσφαίριση
3.    Κλασικός Αθλητισμός
4.    Κολύμβηση
5.    Πετοσφαίριση
6.    Προπονητής Φυσικής Κατάστασης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές να παρευρεθούν στην ενημέρωση.

Για την οργάνωση της ενημερωτικής συνάντησης.
Γιάννης Δήμας.