ΕΥΔΟΞΟΣ - Παράταση για τις δηλώσεις συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου ακαδ.έτους 2018-2019

Από το Υπουργείο Παιδείας ανακοινώθηκε Παράταση για τις δηλώσεις συγγραμμάτων χειμερινού εξαμήνου με καταληκτική ημερομηνία να έχει ορισθεί η Παρασκευή 11/1/2019. Η παραλαβή των συγγραμμάτων από τα βιβλιοπωλεία θα πρέπει να ολοκληρωθεί μέχρι την Παρασκευή 25/1/2019.
Υπενθυμίζεται ότι οι φοιτητές υποχρεούνται να προβούν σε δήλωση συγγραμμάτων και δικαιούνται να παραλάβουν συγγράμματα μόνο για τα μαθήματα εκείνα τα οποία έχουν συμπεριλάβει κατά το τρέχον εξάμηνο στη δήλωση των μαθημάτων τους.
Παρακαλούνται οι φοιτητές που έχουν δηλώσει συγγράμματα και δεν τα έχουν παραλάβει να μεριμνήσουν για την παραλαβή τους.
Εάν σε κάποιο από τα συνεργαζόμενα βιβλιοπωλεία δεν υπάρχουν τα διαθέσιμα αντίτυπα σας παρακαλούμε να μας ενημερώσετε (Γραμματεία).
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση μπορείτε πάντα να απευθύνεστε στη Γραμματεία ή στο Γραφείο Αρωγής Χρηστών του Ευδόξου.

Τρίκαλα 21/12/2018
Από τη Γραμματεία