Aνακοίνωση Δηλώσεις Μαθημάτων Κατευθύνσεων

Ενημερώνονται  οι φοιτητές  του τμήματος, ότι η διαδικασία για τις ηλεκτρονικές δηλώσεις μαθημάτων κατευθύνσεων κλπ,  θα λειτούργει από 10-09-2012 μέχρι 31-10-2012 όλοι οι φοιτητές πρέπει να δηλώνουν τα μαθήματα που θα παρακολουθήσουν όπως και τα μαθήματα στα οποία θα πάρουν μέρος στις εξετάσεις.

Οι φοιτητές του τρίτου ετους(5ο  εξάμηνο) πρέπει πρώτα να δηλώσουν κατεύθυνση και  μετά τα μαθήματα  από την κατεύθυνση που θα επιλέξουν για  δηλώσεις μαθημάτων  ισχύουν  τα παρακάτω  όρια.

Οι φοιτητές που βρίσκονται στο πτυχίο θα πρέπει να δηλώνουν τα μαθήματα που θα συμμετέχουν στις εξετάσεις με τον περιορισμό ότι θα πρέπει τα μαθήματα να ανήκουν στο εξάμηνο των εξετάσεων (μαθήματα χειμερινού εξαμήνου θα εξετάζονται στην εξεταστική Ιανουαρίου  και Σεπτεμβρίου ενώ τα μαθήματα θερινού εξαμήνου στην εξεταστική Ιουνίου και Σεπτεμβρίου).

Όσοι  δεν δηλώσουν μαθήματα δεν θα μπορούν να πάρουν τα αντίστοιχα συγγράμματα και να πάρουν μέρος στις εξετάσεις των μαθημάτων.

α έτος                                       δήλωση  έως    30  δ.μ.

β & γ  έτος                                δήλωση  εως      50  δ.μ.

δ έτος                                       χωρίς  όριο

πτυχίο                                      χωρίς  όριο