1η Συνεδρίαση του Εκλεκτορικού Σώματος για τον ορισμό Τριμελούς Εισηγητικής Επιτροπής για τη μονιμοποίηση μέλους ΔΕΠ, κας Χρόνη Στυλιανής, στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Συμβουλευτική Ψυχολογία στον Αθλητισμό και στην Άσκηση»

Σήμερα, 30-6-2011 ημέρα Πέμπτη και ώρα 11:00 π.μ. συνήλθε σε συνεδρίαση το Εκλεκτορικό Σώμα στην αίθουσα συνεδριάσεων του Τμήματος μετά από πρόσκληση του Προέδρου της, κου Κουτεντάκη Ιωάννη, Καθηγητή (αριθ. πρωτ. 846/17-6-2011).

Το  Σώμα των Εκλεκτόρων α π ο φ α σ ί ζ ε ι   ο μ ό φ ω ν α την κάτωθι, Τριμελή Εισηγητική Επιτροπή:

1. Θεοδωράκη Ιωάννη, Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Αθλητική Ψυχολογία» ΦΕΚ Διορισμού 149/9.7.2002
  2. Μαλικιώση – Λοίζου Μαρία, Καθηγήτρια, στο Τμήμα Εκπαίδευσης και Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία του Πανεπιστημίου Αθηνών με γνωστικό αντικείμενο «Ψυχολογία με έμφαση στην Ψυχολογία της Εκπαιδεύσεως και στη Συμβουλευτική». ΦΕΚ Διορισμού 223/4-10-01.

Παπαϊωάννου Αθανάσιο, Καθηγητή με γνωστικό αντικείμενο «Αθλητική Ψυχολογία» ΦΕΚ Διορισμού 618/4.7.2008