Αποτέλεσμα εκλογικής διαδικασίας για την πλήρωση μιας θέσης Μέλους ΔΕΠ, στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο «Άσκηση σε Κλινικούς Πληθυσμούς»

Στα Τρίκαλα σήμερα 27 Μαΐου 2015, ημέρα Τετάρτη και ώρα 10.00 π.μ., στην αίθουσα συνεδριάσεων του ΤΕΦΑΑ, της ΣΕΦΑΑ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στην περιοχή Καρυές, συνήλθαν σε συνεδρίαση τα τακτικά μέλη της Ειδικής Επταμελούς Επιτροπής, για την πλήρωση μίας (1) θέσης ΔΕΠ στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή, του Τμήματος Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΤΕΦΑΑ) της Σχολής Επιστήμης Φυσικής Αγωγής και Αθλητισμού (ΣΕΦΑΑ) του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (ΠΘ), στο γνωστικό αντικείμενο «Άσκηση σε Κλινικούς Πληθυσμούς».

Υποψήφιος ήταν ο κος Σακκάς Γεώργιος, Λέκτορας στο ΤΕΦΑΑ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.

Μετά το πέρας ψηφοφορίας και την καταμέτρηση των ψήφων, ο κος Πρόεδρος συνοψίζοντας καταλήγει:

Ο κος Σακκάς Γεώργιος εκλέγεται στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή στο γνωστικό αντικείμενο «Άσκηση σε Κλινικούς Πληθυσμούς», στο Τ.Ε.Φ.Α.Α., της Σ.Ε.Φ.Α.Α., του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.